ועידת עסקים ויזמים - רמת בית שמש 2015

השבוע נערכה ברמת בית שמש הועידה לעסקים ויזמים 2015.

בועידה השתתפו מעל 100 בעלי עסקים מרמת בית שמש והאזור שבאו לקבל כלים מקצועיים לקידום העסק וכן להביע אמירה על כך שבבית שמש יש קהליית עסקים חשובה שנמצאת בצמיחה מתמדת.

את האירוע יזם והפיק ירוחם אסטריכר שעוסק בייעוץ וליווי אסטרטגי לעסקים קטנים ובשיתוף המעוף-הסוכנות לעסקים קטנים של משרד הכלכלה  וגופים עסקיים נוספים הרואים חשיבות רבה בביסוס הקהילה העסקית בעיר.

הנחה את הועידה מר אברהם יוסטמן סמנכ"ל קרן קמ"ח.

במהלך הועידה התקיימו הרצאות מקצועיות בתחומי ניהול, מיתוג ופרסום וכן איך להתמודד עם הבלתי אפשרי בעסקים ע"י ירוחם אסטריכר, בני שדה יעוץ ארגוני ומומחה לפיתוח עסקי ורועי יוזביץ מחבר הספר ראש גדול.

בנוסף להרצאות המקצועיות התקיים שיח בעלי עסקים במהלך פאנל בהנחיית יועץ התקשורת גואל ועקנין, הפאנל שכלל בעלי ובעלות עסקים שונים מתחומים שונים כלל רואה חשבון, עו"ד בעלי חנויות ובעלי משרדים במהלך השיח עלה כאב רב מהמצב החדש אליו נקלעו בעלי העסקים בעיר עם ההחלטה על הפיכת החניות באזורי המרכזים המסחריים לחניות בתשלום, בנוסף דברו בפאנל על האתגרים השונים העומדים בפני בעל עסק הרוצה להקים עסק בכלל או בבית שמש בפרט.

משתתפי הועידה נהנו מכיבוד עשיר שכלל גם קפה ומאפה לאורך הועידה וארוחת צהרים בשרית מכובדת.

המשתפים הביעו סיפוק רב מהיוזמה וספרו שקיבלו כלים חשובים שיהפכו אותם לבעלי עסקים טובים יותר אבל השורה החשובה היא האמירה שיש עסקים בבית שמש וחשוב לטפח את קהילת העסקים הזו.

בין נותנות החסות לאירוע גם חברת הדיגיטל החרדית webetter.

תמונות מהוועידה